Markalarımız

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilme adına Minn Kota, Motor Guide, Rhodan, Haswing Haibo gibi Trolling Motor & Sanal Çapalar için özel olarak tasarlandı. Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerin kullanıcılara daha hızlı sunulması amacı ile kurulmuştur. Deniz’deki hayatta işinizi kolaylaştıracak ürünlere ek olarak, dedektör dünyasıyla ilgili ürünleri de internet sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Teknenize hangi Sanal Çapanın uygun olduğunu bilmiyorsanız internet sitemizi ziyaret edip, seçeneklere göz atabilirsiniz.

Balık Bulucu ve Transducer

Hava algılama cihazları ve kapsamlı balık bulma transdüserleri dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için transdüserler geliştirmekte ve üretmektedir.

FURUNO, çeşitli navigasyon ve iletişim ekipmanları geliştirerek denizcilik endüstrisinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Raymarine bu alanda dünya liderlerinden biridir. Ürünleri, akıllı işletim sistemleriyle birlikte çalışan performans sensörleriyle çalışır.

Humminbird® ile balığın olduğu yere odaklanın. Kristal netliğinde sonarı ve hassas çizelgesi, bir sonraki ısırığın nerede olacağını tahmin etmenize yardımcı olacaktır.

Lowrance, balıkçıların daha fazla balık bulup yakalamasına yardımcı olmak için yenilikçi projeler ortaya koymaktadır.

Dünya çapında 34 ülkede 19.000’den fazla çalışanı ile otomotiv, havacılık, denizcilik, outdoor ve fitness pazarlarına GPS navigasyonu ve giyilebilir teknoloji hizmeti getirmektedir. 

1946 yılına uzanan zengin bir geçmişe sahip olan Simrad Yatçılık, denizcilik teknolojisinin birçok seçkin öncüsünün birlikteliğinden doğdu

Sanal Çapa

Gerçek Amerikan olta balıkçıları tarafından tasarlanır, servis edilir ve üretilir.

MotorGuide trol motorları, amaca yönelik tasarım, kasıtlı özellikler ve balıkçıları suda daha uzun süre tutan güvenilirlik sayesinde balıkçının kasıtlı kararlılığına uyacak şekilde üretilmiştir.

Watersnake, 2004 yılında tasarlandı ve ilk motorlar 2006 yılında Avustralya pazarına “Jarvis Marine Watersnake” adıyla sunuldu.

Enerji ve Depolama

EnerSys, artan enerji verimliliği, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ihtiyacını karşılayan görev açısından kritik depolanmış enerji çözümleriyle küresel topluluğa hizmet veren endüstriyel teknoloji lideridir.

NexSys, artan enerji verimliliği, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ihtiyacını karşılayan görev açısından kritik depolanmış enerji çözümleriyle küresel topluluğa hizmet veren endüstriyel teknoloji lideridir.

Victron Energy, teknik yenilik, güvenilirlik ve yapı kalitesi konusunda güçlü ve rakipsiz bir üne sahiptir.

Yakıtın geleceğine sorumlu bir şekilde rehberlik etmek için insanlarımızın ve süreçlerimizin hizmet odaklı, girişimci bir ruhla yönlendirilirken güvenlik, çevresel uyum ve sürdürülebilirliğe dayanması gerektiğine inanıyoruz.